Fissler Lis na česnek magic

Fissler Lis na česnek magic

ZNAČKA: Fissler

Cena: 819.00 CK

Více než 40 druhů kuchyňských pomocníků série Fissler magic je připraveno nabírat, zvedat, obracet, míchat, loupat, cedit, a hlavně překvapit svým elegantním vzhledem a maximální praktičností.

Řada kuchyňského náčiní magic je tvořena přesně tak, aby pokryla všechny receptury, postupy a nápady těch, kteří rádi vaří. Elegantní provedení v leštěném nerezu s matnou rukojetí se hodí do moderní i klasické domácnosti. Závěsné očko z leštěné oceli umožní náčiní zavěsit na lištu nebo háček. Pokud se rozhodnete potěšit své blízké dárkem ze série magic, stane se každá další slavnostní událost skvělou příležitostí k rozšíření sbírky kuchyňského náčiní.

 • Funkční část z leštěné ušlechtilé oceli 18/10
 • Matná nerezová rukojeť se strukturou pro bezpečný úchop
 • Lze zavěsit
 • Snadná údržba
 • Lze umývat v myčce
 • Česnek patří v naší kuchyni za jednu z nejoblíbenějších ingrediencí. Krom výrazné chuti a vůně má i pozitivní vliv na lidské zdraví. Lis magic na stroužky česneku, snadno připraví toto přírodní antibiotikum pro další použití. Pokud používáte prolisovaný česnek v teplé kuchyni, je vhodné ho přidat do pokrmu až těsně před dokončením, aby se zachovala jeho silná chuť a vůně.´Pro snadnou údržbu lze vnitřní sítko lisu vyndat.

  Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

  Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

  Fissler Lis na česnek magic e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Eva Solo Lis na česnek s nádobkou

  Eva Solo Lis na česnek s nádobkou

  Lis na česnek s nádobkou obsahuje: 1x nerezový lis na česnek 1x nádobka z .. Více >>
  ZWILLING Lis na česnek TWIN® Pure steel

  ZWILLING Lis na česnek TWIN® Pure steel

  Elegantní vzhled, praktický design a kvalitní materiály předpovídají dlouhou životnost li.. Více >>