Fissler Napařovací vložka Ø 24 cm original profi collection®

Fissler Napařovací vložka Ø 24 cm original profi collection®

ZNAČKA: Fissler

Cena: 4059.00 CK

Nádobí Fissler original pro collection® – vyrobeno profesionály pro profesionály. Rostoucí nároky na kuchyňské vybavení bylo jasným signálem k vytvoření profesionální série nádobí.

 • Vysoká kvalita technického zpracování
 • Robustní design profesionálního nádobí
 • Polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10
 • Odolné proti opotřebení, poškrábání a vodních skvrn a proti otiskům prstů
 • Komfortní, prostorná nerezová ucha – při manipulaci nepotřebujete chňapku
 • Lze použít v troubě
 • Vhodné do myčky nádobí
 • Ocenění za design a kvalitu KitchenInnovation of the year 2008, iF design award China 2008
 • Prodloužená záruka 10 let
 • Nerezová vnitřní napařovací vložka pro hrnce ze série original pro collection® je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 (18 % chromu, 10 % niklu, 72 % oceli), velice snadno se čistí, je hygienická a mimořádně odolná vůči korozi. Polomatný povrch je dokonale hladký a odolává otiskům i skvrnám od vody. Ucha a úchyty v leštěném provedení zůstávají chladné po celou dobu vaření. Jejich pojetí je opravdu velkorysé – i při rychlé práci velice rychle najdete optimální a bezpečný úchop a vaše ruce zůstanou daleko od těla hrnce, takže nehrozí popálení. Pokud hledáte způsob jak začít zdravě jíst, je napařování tou nejlepší možnou cestou. Napařovací vložka jemně připraví rybu, zeleninu i brambory. Jendoduše ji zavěste do hrnce a uvařte najednou 2 jídla – zdravě, chutně a snadno. Navíc můžete i experimentovat, stačí ochutit tekutinu v hrnci a nechat vůni a chuť proniknout do surovin v pařáčku.

  Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

  Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

  Fissler Napařovací vložka Ø 24 cm original profi collection® e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  REVOL Dim sum parníknapařovač matná černá Equinoxe

  REVOL Dim sum parníknapařovač matná černá Equinoxe

  Orientální porcelánový parník Equinoxe je vhodný na zdravou přípravu orientálních pokrm.. Více >>
  Joseph Joseph Skládací napařovač bílýšedý Lotus™

  Joseph Joseph Skládací napařovač bílýšedý Lotus™

  Výzva pro designéry Joseph Joseph: univerzální napařovač pro nádobí s nepřilnavým povrc.. Více >>