Joseph Joseph Ergonomický lis na česnek zelený Helix

Joseph Joseph Ergonomický lis na česnek zelený Helix

ZNAČKA: Joseph Joseph

Cena: 545.00 CK

Výzva pro designéry Joseph Joseph: lisování bez použití hrubé síly

Řešení: ergonomické lisy Helix

Většina ručních lisů funguje na principu vyvíjení síly vertikálně směrem dolů. U lisů Helix je překvapivě působení síly horizontální. Unikátní kroutivý pohyb znásobuje použitou sílu, díky čemuž pracujete téměř bez námahy. Dvoudílný lis z nerezu a nylonu je pro snadné čištění rozložitelný. V sérii naleznete lis na brambory, citrusy a česnek.

 • Helix ergonomické horizontální lisy
 • Nerezová funkční část pro maximální hygieničnost
 • Barevná robustní nylonová rukojeť je robustní a stabilní
 • Vhodné do myčky nádobí
 • Ruční lis na česnek dokáže zpracovat i více stroužků česneku naráz. Obsluha je jednoduchá, stačí vložit oloupaný česnek a poté nasadit horní díl a "zašroubovat" do sebe. Inovativní způsob lisování si rychle oblíbíte pro jeho komfort.

  Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

  Joseph Joseph Ergonomický lis na česnek zelený Helix e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  WMF Lis na česnek

  WMF Lis na česnek

  Robustní lis na česnek německého tradičního výrobce WMF s funkční částí vyrobenou z l.. Více >>
  ZWILLING Lis na česnek TWIN® Prof

  ZWILLING Lis na česnek TWIN® Prof

  Elegantní vzhled, praktický design a kvalitní materiály předpovídají dlouhou životnost li.. Více >>