Joseph Joseph Kompaktní otvírák na konzervy s rukojetí bílý Can-Do™ Plus

Joseph Joseph Kompaktní otvírák na konzervy s rukojetí bílý Can-Do™ Plus

ZNAČKA: Joseph Joseph

Cena: 655.00 CK

Výzva pro designéry Joseph Joseph: snadné a pohodlné otvírání konzerv bez použití hrubé síly

Řešení: kompaktní otvírák Can-Do Plus

Dostat se do konzervy vyžaduje značnou míru odvahy, anebo opravdu velmi dobrý otvírák. Designér Mike Sanders počítal i s tím, že se do otvírání pustí ženy či senioři a vytvořil skvělý otvírák Can-Do, kterým lze velice snadno a bezpečně odstranit víčko plechovky. Pohodlná rukojeť, kterou verzi Plus vývojáři přidali poskytuje lepší oporu.

 • Otočný otvírák s rukojetí
 • Konec rukojeti s háčkem slouží jako otvírák nápojových plechovek
 • Jednoduché použití bez použití síly
 • Není vhodné do myčky – po použití otřete vlhkým hadříkem
 • Otvírák Can-Do stačí nasadit a pootočit knoflíkem na horní straně – dojde ke stabilizaci na hranu konzervy. Dalším otáčením dojde k oddělení víčka a stisknutím tlačítka na boku uvolníte víčko z otvíráku. Intuitivní otočný systém je dokonale bezpečný a perfektně skladný.

  Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

  Joseph Joseph Kompaktní otvírák na konzervy s rukojetí bílý Can-Do™ Plus e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  WMF Otvírák na konzervy Tin Up s plastovou rukojetí

  WMF Otvírák na konzervy Tin Up s plastovou rukojetí

  Otvírák na konzervy Tin Up německé společnosti WMF je vyroben z kvalitní nerezové oceli Cr.. Více >>




  KitchenAid Otvírák na konzervy Euro královská červená

  KitchenAid Otvírák na konzervy Euro královská červená

  Spolehlivý otvírák na konzervy Euro je pomocníkem, který usnadní každé otvírání konzer.. Více >>