Joseph Joseph Sada krabiček na potraviny s datem 3dílná zelená Dial™

Joseph Joseph Sada krabiček na potraviny s datem 3dílná zelená Dial™

ZNAČKA: Joseph Joseph

Cena: 769.00 CK

Sada krabiček na potraviny s datem 3-dílná zelená Dial™ obsahuje 3 kusy 1 l krabiček s víčky.


Výzva pro designéry Joseph Joseph: redukce plýtvání s jídlem

Řešení: krabičky na jídlo s datem

Věděli jste, že v České republice vyhodíme ročně až 80 kg potravin na osobu? V UK a USA průměrná domácnost vyhodí až 30 % jídla a pití z důvodu jejich nevčasného spotřebování.

Na obzoru je velká příležitost k tomu, jak zatěžovat méně životní prostředí i naši peněženku. Skladováním potravin s krabičkami Dial™ budete mít vždy přehled o tom, kdy potraviny zkonzumovat či zpracovat. Nejde jen o data spotřeby, ale i to, kdy uložíte do lednice či mrazáku již hotové jídlo. Krabičkami můžete nastavovat priority vaší rodině, právě časová organizace spotřeby přináší efekt v podobě redukce plýtvání jídlem.

Každá nádoba je vybavena otočným kolečkem, který umožňuje zvolit den a měsíc "spotřeby" nebo "výroby". Otáčení ve směru hodinových ručiček nastavení měsíce x otáčení proti směru nastavení dne.Vybrat si můžete z mnoha typů krabiček i mezi sadami více kusů.

 • Skladování potravin a jídel se zobrazeným datem spotřeby / výroby
 • Organizace spotřeby potravin
 • Nastavení data pomocí kolečka na víčku
 • Vyrobeno z plastu bez BPA
 • Nádoby vhodné do myčky nádobí – v horní části do 50°C
 • Pro víčko je doporučeno pouze ruční mytí
 • Vhodné pro ohřev v mikrovlnné troubě – bez víčka
 • Lze skladovat v lednici a mrazáku
 • V dárkovém balení
 • Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu.Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá.Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

  Joseph Joseph Sada krabiček na potraviny s datem 3dílná zelená Dial™ e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  WMF Miska 21 x 13 cm Top Serve s odkapávací mřížkou

  WMF Miska 21 x 13 cm Top Serve s odkapávací mřížkou

  1x miska 21 x 13 cmMiska 21 x 13 cm Top Serve na zbytky jídel nebo k uchovávání a servír.. Více >>
  WMF Miska 13 x 10 cm Top Serve s odkapávací mřížkou

  WMF Miska 13 x 10 cm Top Serve s odkapávací mřížkou

  1x miska hranatá 13 x 10 cmMiska 13 x 10 cm Top Serve na drobné zbytky jídel nebo k uchov.. Více >>