Joseph Joseph Skládací napařovač bílýšedý Lotus™

Joseph Joseph Skládací napařovač bílýšedý Lotus™

ZNAČKA: Joseph Joseph

Cena: 578.00 CK

Výzva pro designéry Joseph Joseph: univerzální napařovač pro nádobí s nepřilnavým povrchem

Řešení: napařovač Lotus

Klasika v podobě nerezového napařovacího košíčku zažila v ateliéru designéra Graema Daviese radikální proměnu. Nový trend vaření zeleniny v páře jde lépe ruku v ruce s plastovým provedením.

 • Plastový volně stojící napařovač
 • Univerzální použití, min průměr nádobí 16 cm
 • Protiskluzový úchyt potažený silikonem
 • Pro obsluhu vám postačí jedna ruka
 • Vyrobeno z polypropylenu – žáruvzdorné do 110° C
 • Žáruvzdorné nožičky ze silikonu odolají až 270° C
 • Vhodné do myčky nádobí
 • Napařovač Lotus je také důmyslně skladný – po použití ho můžete aretovat silikonovým kloboučkem tak, aby se nerozvíral a zabral minimum místa.

  Náš tip: tepelná úprava v páře je ten nejšetrnější způsob jak připravit zeleninu. Vaření v páře nemusí být nákladné, stačí vám hrnec s přiléhající poklicí a napařovací košík. Zelenina bude křehká, křupavá a plná vitamínů a minerálů.

  Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

  Joseph Joseph Skládací napařovač bílýšedý Lotus™ e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  ZWILLING Napařovací vložka Ø 24 cm ZWILLING® Plus

  ZWILLING Napařovací vložka Ø 24 cm ZWILLING® Plus

  Napařovací vložka ⌀ 24 cm ZWILLING® Plus je vhodná pro všechny hrnce Zwilling odpovídaj.. Více >>
  KitchenAid Napařovací vložka pro vysoký hrnec Ø 24 cm

  KitchenAid Napařovací vložka pro vysoký hrnec Ø 24 cm

  Nerezová napařovací vložka je vhodná pro použití s vysokým hrncem ⌀ 24 cm, produktové .. Více >>