MIYABI Krájecí dřevěné prkénko velké

MIYABI Krájecí dřevěné prkénko velké

ZNAČKA: MIYABI

Cena: 3640.00 CK

Krájecí prkénka MIYABI jsou nezbytným pomocníkem při práci s nožem. Japonský prémiový výrobce nožů navrhl krájecí prkénka přesně tak, aby byl potenciál nožů MIYABI využit na maximum. Prkénka z dřeva Hinoki jsou vyrobena z jednoho kusu dřeva, při jejich výrobě tedy nebyla použita žádná lepidla. Obě strany prkénka můžete použít pro krájení: ovoce a zeleniny, masa, ryb nebo pečiva. Pečlivě zvolený materiál chrání jemné ostří japonských nožů a uchovává ostrost nožů po delší dobu.

Hinoki je lehké, ale zároveň tvrdé dřevo pocházející z japonského cypřiše. Vyznačuje se svou vysokou odolností proti tlení a dokonale tak čelí působení kyselejšímu prostředí, vlhkosti a soli. Je přirozeně antibakteriální a trvanlivé.

Po použití doporučujeme pouze ruční mytí teplou vodou a čisticím prostředkem, nejlépe otření vlhkým hadříkem a poté vytření dosucha. Prkénko je vždy dobré nechat doschnout ve vzpřímené poloze.

Pro dlouhou životnost prkénka se vyhýbejte použití v extrémní vlhkosti či v extrémních teplotách. Pravidelné ošetření za studena lisovaným olejem udrží vaše prkénko dlouho krásné. Olej také zabraňuje pronikání vlhkosti a zachovává přirozenou barvu a strukturu dřeva.

 • Rozměrné japonské krájecí prkénko z Hinoki dřeva
 • Oboustranné – hladká strana a strana s drážkou
 • Lehké, ale s vysokou tvrdostí
 • Odolné, antibakteriální, trvanlivé
 • Prodlužuje trvanlivost ostrosti nožů
 • Vyvarujte se extrémní vlhkosti
 • Prkénko je nutné po použití očistit a nechat vyschnout
 • K dispozici ve více velikostech
 • Krása a preciznost jsou hlavní rysy japonské kultury, stejnou filozofii ctí i značka MIYABI z japonského Seki – centra japonského nožířství, již od 14. století. Japonský tradiční výrobce nožů spojil své precizní řemeslné zpracování s osvědčenými výrobní postupy a standardy německé značky ZWILLING J. A. HENKELS. Obchodní skupina ZWILLING si tak mohla své portfolio rozšířit o vlastní výrobu autentických japonských nožů a to přímo v centru japonského nožířského průmyslu.

  Výroba japonských mečů je v Zemi vycházející slunce tradicí již po dlouhá staletí. Samurajské meče byly a jsou obdivovány pro svou jedinečnou eleganci, ostrost, krásu a technickou dokonalost. Precizně zpracované nástroje MIYABI s autentickou japonskou čepelí jsou důstojným následovníkem této tradice. Ohromující, bezmála „chirurgická“ ostrost nožů zachová strukturu používaných surovin. Buďte nároční jako japonští šéfkuchaři a vašim cílem vždy bude dokonale vypadající chutný pokrm.

  MIYABI Krájecí dřevěné prkénko velké e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Blomus Chlebník s prkénkem PANEA

  Blomus Chlebník s prkénkem PANEA

  Chlebník PANEA si najde své místo v každé kuchyni.Víko chlebníku využijete zároveň i ja.. Více >>
  ZONE Servírovací prkénko dlouhlé jasan DELI

  ZONE Servírovací prkénko dlouhlé jasan DELI

  Servírovací prkénko DELI je vyrobeno z kvalitního odolného jasanového dřeva, které je typ.. Více >>