Peugeot Mlýnek na sůl s růžovou himalájskou solí 21 cm DAMAN

Peugeot Mlýnek na sůl s růžovou himalájskou solí 21 cm DAMAN

ZNAČKA: Peugeot

Cena: 1183.00 CK

Mlýnek DAMAN z broušeného nerezu a akrylu je inovací ve světě mlýnků. Je vybaven speciálním systémem na snadné plnění. Jednoduše odeberete magnetické víčko na horní straně mlýnku a pohodlně vsypete nový obsah. Mlýnek je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné používání . Vybavený je obousměrným mlecím mechanismem uSelect s volbou 6 stupňů nastavení hrubosti mletí. Mlýnky jsou na bocích rozlišeny písmenky P a S. Růžová himalájská sůl je považována za jednu z nejčistších přírodních solí. Za její jemnou růžovou barvou stojí vysoký obsah minerálů a železa.

Růžová himalájská sůl pochází z drsné přírody, z dob, kdy bylo himalájské pohoří součástí oceánu, miliony let tak sůl čerpala minerály vznikající tlakem obklopujících hornin. Růžová sůl má nejen velmi příjemnou chuť, je i velmi snadno vstřebatelná a organismu prospěšná. Chutná sůl se hodí ke všem druhům studených i teplých pokrmů.

 • Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí hrubé soli
 • Z broušeného nerezu a akrylu
 • Obousměrný mlecí mechanismus uSelect s nastavitelnou hrubostí mletí
 • Vyrobeno ve Francii
 • Dodáván naplněný
 • Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku
 • Na mlecí mechanismus záruka doživotní
 • Podrobnosti o mlecím mechanismu na sůl Peugeot:

  Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Je zhotoven z nerezové oceli, a tak není ohrožen korozí, kterou by mohla způsobit sůl.

  Jakou sůl použít?

  Pro ideální chod a využití mlýnku doporučujeme zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou.

  Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě kontrolovány. Bezchybné fungování je pro značku Peugeot samozřejmostí. Na mlecí mechanismy je poskytována celoživotní záruka.

  Peugeot Mlýnek na sůl s růžovou himalájskou solí 21 cm DAMAN e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Peugeot Mlýnek na sůl akrylátový 12 cm NANCY

  Peugeot Mlýnek na sůl akrylátový 12 cm NANCY

  Mlýnky NANCY jsou zdařilou kombinací moderních materiálů a tradičních tvarů. Vyro.. Více >>
  Fissler Mlýnek na pepř magic

  Fissler Mlýnek na pepř magic

  Více než 40 druhů kuchyňských pomocníků série Fissler magic je připraveno nabírat, zved.. Více >>