Riedel Sklenice Shiraz, Syrah O-Riedel

Riedel Sklenice Shiraz, Syrah O-Riedel

ZNAČKA: Riedel

Cena: 580.00 CK

Maximilian Riedel (11. generace) představuje svou první sérii sklenic - sérii „O". Znalci produktů Riedel překvapeně zjistí, že této nové sérii sklenic něco chybí - nemají totiž stopku a podstavec.

Co je tedy „O“? O-Riedel je nová, inovativní sklenice na víno. Krátce a jednoduše: „O“ je ideální sklenicí pro každý den, pro každý nápoj a pro každou příležitost. Je zábavná, dobře padne do ruky, vypadá moderně a funguje!

Tvary číší jsou identické s těmi, které se již nespočetněkrát osvědčily v sérii Riedel Vinum. Maximilian Riedel se sérií „O“ navrhl něco zcela nového, aniž by ztratil své „kořeny“: „Požitek z vína stojí u sklenic Riedel jednoznačně na prvním místě, avšak zvláštností této série je, že se dokonale hodí také na všechny ostatní nápoje.“

Před 30 lety obrátil Claus Riedel (9. generace) svět sklenic naruby, když postavil funkčnost sklenice nad její design. Podle jeho vnuka Maximiliana Riedela (11. generace) nyní přišel čas nabídnout produkt pro každodenní potřebu. Sklenici, kterou lze používat bez jakýchkoliv omezení. Vejde se do každé myčky nádobí, minibaru nebo miniaturní kuchyně, ale také do koše na piknik. Už žádné zlomené stopky!

„O“ nemůže a ani nechce nahradit stávající série sklenic Riedel. „O“ je spíše vydařeným doplňkem pro každého, kdo se rád potěší z tvarově krásného, nekomplikovaného a fungujícího designu!

„O“ nabízíme jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Ryzlink / Sauvignon.

Sklenice Shiraz, Syrah O-Riedel doporučujeme pro:

 • Amarone, Barbera, Blaufränkisch, Carmenere
 • Châteauneuf du Pape, Cornas, Côte Rotie, Crozes Hermitage
 • Grenache, Hermitage, Malbec, Mourvedre, Petite Sirah
 • Pinotage, Priorato, Saint Joseph, Shiraz, Syrah, Tannot
 • Riedel Sklenice Shiraz, Syrah O-Riedel e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  Riedel Sklenice Shiraz, Syrah O-Riedel

  Riedel Sklenice Shiraz, Syrah O-Riedel

  Maximilian Riedel (11. generace) představuje svou první sérii sklenic - sérii „O". Znalci p.. Více >>
  Riedel Sklenice Blind tasting Sommeliers

  Riedel Sklenice Blind tasting Sommeliers

  Sklenice Blind tasting Sommeliers SOMMELIERS: Ve spolupráci s italským sdružení.. Více >>