Wesco Mlýnek na sůl nebo pepř malý šedohnědý

Wesco Mlýnek na sůl nebo pepř malý šedohnědý

ZNAČKA: Wesco

Cena: 1349.00 CK

Mlýnek lze používat na sůl, pepř, sušené bylinky apod. Díky výšce pouhých 10 cm je velmi praktický na prostřený stůl. Mlýnek je vybaven velmi kvalitním mlecím mechanismem CrushGrind®. Mlecí mechanismus je vyroben z high-tech keramiky, která je tvrdší než ocel a extrémně odolná. Tato keramika je chemicky inertní materiál, který je ideální pro zpracování potravin.

Mlýnek, který se snadno čistí. Je vybaven kolečkem pro plynulé nastavení hrubosti mletí. Pro naplnění mlýnku se jednoduše stáhne barevná kovová část, která zpřístupní spodní plastovou nádobku. Praktický je i dostatečně velký plnicí otvor. Akrylový kryt pak chrání mlecí mechanismus před prachem a nečistotami, zároveň zabraňuje vypadávání zbytků namletého koření po použití mlýnku.

Mlecí mechanismus CrushGrind® prošel testem, který odpovídá neuvěřitelným 200 letům zátěže v běžné domácnosti. K dostání v široké škále veselých barev.

Kuchyňské doplňky Wesco v americkém designu vyrobené s německou důkladností budou ozdobou Vaší kuchyně. Vydrží Vám dlouhá léta, i když je budete používat denně. Díky tomu jsou výrobky Wesco určeny nejen milovníkům designu, ale i ekologickým nadšencům. Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli.

Wesco Mlýnek na sůl nebo pepř malý šedohnědý e-shop >>


Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
Peugeot Kombinovaný mlýnek na pepř se slánkou OSLO nerezakryl 14 cm

Peugeot Kombinovaný mlýnek na pepř se slánkou OSLO nerezakryl 14 cm

Mlýnek na pepř s integrovanou slánkou OSLO tradiční francouzské značky Peugeot v sobě sno.. Více >>
Peugeot Mlýnek na sůl Chatel merisier, višňové dřevo 21 cm

Peugeot Mlýnek na sůl Chatel merisier, višňové dřevo 21 cm

Mlýnek na sůl Chatel merisier Peugeot ve stručnosti: Speciální mlecí mechanismus v.. Více >>