de Buyer Mini pánev na lívance French Collection Mont Bleu Ø 12 cm

de Buyer Mini pánev na lívance French Collection Mont Bleu Ø 12 cm

ZNAČKA: de Buyer

Cena: 2760.00 CK

Vysoce kvalitní nerezová pánev na lívance ze série Mont bleu - French collection je vyrobena z pětivrstvého materiálu s povrchem leštěným do vysokého lesku. Výroba z jednoho kusu materiálu, krásně zaoblené tvary spolu s nýtovanou nepálivou rukojetí jsou známkou kvalitního řemeslného zpracování, jež je pro vyhlášenou francouzskou značku de Buyer typické.

Funkční pánve Mont bleu - French collection v sobě spojují užitné vlastnosti odolné nerezové oceli a tepelně vodivého hliníku. Jedinečný materiál tvoří vnitřní vrstva nerezové ušlechtilé oceli 18/10, tři vrstvy hliníku a vnější nerezová feromagnetická vrstva pro dokonalé vedení tepla na indukci. Pánve tak rychle reagují na změnu teploty varné desky, teplo šíří rychle a rovnoměrně po celé své ploše. Ideální pro zdravé vaření se zachováním vitamínů, redukci omáček nebo smažení při vysokých teplotách.

Ušlechtilá nerezová ocel je hygienicky čistá, neabsorbuje chutě ani pachy, navíc se snadno čistí. Pánve Mont bleu - French collection jsou vhodné na všechny typy plotýnek včetně indukce i pro použití v tradiční troubě. Pro úsporu času a energií je lze mýt v myčce.

 • Robustní nerezová pánev v nevšedním designu "Made in France"
 • Povrch leštěný do vysokého lesku pro snadnou údržbu
 • Vyrobená ze 5vrstvého materiálu: nerezová ocel / hliník / nerezová ocel
 • Rychle reaguje na teplo - energeticky úsporná
 • Pánev s dlouhou životností, jež se nedeformuje při vysokých teplotách
 • Vhodná na všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Lze použít i v tradiční troubě
 • Nýtovaná nepálivá rukojeť z nerezové oceli pro ergonomický úchop
 • S otvorem pro zavěšení nad pracovní plochu
 • Vhodná do myčky nádobí
 • Série French Collection oslavuje klasické pařížské pamětihodnosti. Překvapí svými nápadnými tvary - lité nerezové rukojeti ve tvaru Eiffelovy věže, ucha hrnců ve tvaru Vítězného oblouku a konečně úchyty poklic připomínající Most Alexandra III. Elegantní a originální design, jenž se dokonale hodí pro servírování a prezentaci u stolu.

  Francouzská společnost de Buyer, založená roku 1830, je desítky let uznávaná především v profesionální gastronomii. S nádobím řady Mont bleu - French collection rozšiřuje své působení i do náročných domácností. Nádobí se speciálním feromagnetickým dnem je vhodné na všechny typy sporáků, ale především je určené na indukci. Nevšední design série Mont bleu - French collection si zamilují milovníci romantické Paříže vyhlášené svým kulinářským uměním. Díky dlouhé životnosti a vynikajícím užitným vlastnostem je nádobí de Buyer dokonalým dárkem pro každého.

  de Buyer Mini pánev na lívance French Collection Mont Bleu Ø 12 cm e-shop >>


  Zákazníci, kteří si prohlíželi tento produkt si prohlíželi také:
  WOLL Titanová pánev Ø 32 cm Titanium Nowo

  WOLL Titanová pánev Ø 32 cm Titanium Nowo

  Špičkové nepřilnavé titanové pánveTitanium Nowo německé značky WOLL se za uplynulých p.. Více >>
  MAUVIEL Servírovací pánev s nerezovými uchy Ø 28 cm

  MAUVIEL Servírovací pánev s nerezovými uchy Ø 28 cm

  Série nádobí M’cook od francouzské značky Mauviel nabízí profesionálům i amatérským .. Více >>